WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

#

2019-01-28 22:13:33

Informacja dotycząca obozu zimowego

Z przyczyn niezależnych od nas, jesteśmy zmuszeni do zmiany miejsca obozu zimowego w dniach 04-08.02.2019 r. Podjęta decyzja jest poparta przede wszystkim troską o bezpieczeństwo Państwa pociech.

Pierwotnym miejscem obozu miał być Ośrodek Wypoczynkowy Szczeliniec w Karłowie. Jednakże właścicielowi nie udało się uzyskać na czas wymaganej przez Kuratorium Oświaty pozytywnej opinii straży pożarnej, dotyczącej wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dbając o bezpieczeństwo i chcąc, by obóz się odbył, planujemy zakwaterować uczestników w dwóch miejscach:

- Grupy treningowe z roczników 2010 – 2006 - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ścinawce Średniej (ul. Sikorskiego 34, 57-410 Ścinawka Średnia)
- Grupy treningowe z roczników 2003 – 2005 - Dom Gościnny „Radków” – Schronisko-Restauracja „Graniczna” (ul. Rynek 18, Radków)

Rodziców, którzy w związku z powyższą zmianą, nie zdecydują się na wyjazd dziecka bardzo prosimy o informację mailową (obozy@wkk.org.pl) do najbliższej środy tj. 30.01.19, w celu dokonania zwrotu kosztów.

Załączamy nowe karty kwalifikacyjne, w zależności od miejsca:

KARTA KWALIFIKACYJNA ŚCINAWKA ŚREDNIA – do pobrania

KARTA KWALIFIKACYJNA RADKÓW - do pobrania

*wypełnione i wydrukowane karty należy przekazać trenerowi w dniu wyjazdu (przed autokarem)

1. Zbiórka w poniedziałek (4 lutego 2019) o godzinie 6:45
2. Wyjazd – 7:00
3. Miejsce – WKK Sport Center, ul. Czajcza 19, Wrocław
4. Przyjazd - piątek (08.02.2019) w godzinach popołudniowych (ok. godz. 17:00)

5 . Zakwaterowanie: informacja jak we wstępie

6. Transport: Autokar. (Osoby, które mają problem lokomocyjny proszę zaopatrzyć w tabletki i powiadomić trenera. Proszę absolutnie nie dawać dzieciom słodyczy na czas przejazdu do miejsca zakwaterowania.)

7. Leki: Rodzice, których dziecko bierze na stałe leki, proszeni są o poinformowanie opiekuna grupy, kiedy i jak mają być podawane.

8. Zajęcia:

- terenowe i rekreacyjne na świeżym powietrzu (odpowiedni ubiór, dresy, buty do turystyki na piesze wędrówki, buty do zajęć sportowych w terenie, czapka, rękawice- koniecznie 2 pary, szalik bądź kołnierz).
- zajęcia w hali sportowej (buty na halę, strój sportowy, okularki/dryblerki – ten kto posiada)
- łyżwy (jeśli ktoś posiada własne łyżwy i kask można zabrać ze sobą. Osoby, które nie posiadają takiego sprzętu będą miały możliwość jego wypożyczenia).

-W dniu wyjazdu każdy z uczestników musi mieć spakowany w osobny plecak / bądź torbę sprzęt sportowy na salę gimnastyczną.

9. Planowane wycieczki po górach (uzależnione od warunków pogodowych).

Proszę pamiętać :

- telefony, smartfony dają Państwo dzieciom na własną odpowiedzialność (grupy najmłodsze będą miały wyznaczony czas na korzystanie z telefonu)

- większe kwoty kieszonkowego można przekazać trenerom przed wyjazdem

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: obozy@wkk.org.pl

Powiązane artykuły